preskoči na sadržaj

Osnovna škola Čazma

Login
Tražilica
Škola za život

           Škola za život

 

     Uspostava sustava razvoja

Točno vrijeme ...

Brojač posjeta

 

web counter
 
Događanja u školi...

 

 

Izdvojeni linkovi

Pravilo donjeg rublja

Sigurnost na Internetu

   Djeca, prijatelji u prometu

Face to face

Monografija

 
             
 

''Znanje je blago koje svog vlasnika svugdje prati.''

« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Anketa
Web stranicu naše škole posjećujem:





Časopis Bug
Igre - bug.hr
16.11.2018. 06:00
Telltale Games pred zatvaranjem, neke igre nestale sa Steama
Prije nešto manje od dva mjeseca objavljeno je kako ovaj studio poznat po epizodičnim avanturama u velikim problemima, a sada je pokrenuta zadnja faza prije nego što zatvore vrata

15.11.2018. 06:00
Warcraft 3: Reforged se prilagođava igračima World Of Warcrafta
Iako je MMORPG World of Warcraft nastao na temeljima RTS-a Warcraft, Blizzard je odlučio remasterirano izdanje prilagoditi postavkama mlađe verzije ovog fantazijskog svijeta

Sportske vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Arhiva naših vijesti

 

Naša web stranica ušla u TOP 10!!!

 

Školski odbor

Popis lektire

Eko kutak

Važni dokumenti

 


    

       

       

 

CARNet Online enciklopedija

  

 

 

 

 

 

 

Slobodno vrijeme ...

      

        

               

              

              

   

       

     

      

       

 

Raspored informacija 2018./2019.

Poštovani roditelji,

na ovoj stranici  možete  vidjeti raspored individualnih razgovora za vaše dijete kod pojedinih razrednika.

 

      

 

RASPORED INFORMACIJA - PREDMETNA NASTAVA

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Nikolina Huđber  Mesar 5. a

UTORAK

ČETVRTAK

9:30-10:30

15:30-16:30

Tanja Antunović 5. b

SRIJEDA

SRIJEDA

8:50-9:35

15:45-16:30

Marijana Piršić - Tijan 5. c

ČETVRTAK

PONEDJELJAK

12:20-13:05

14:45-15:30

Dragan Šantalab 5. d

ČETVRTAK

ČETVRTAK

9:30-10:30

14:45-15:30

Ivana Barišić - Tomšić 6. a

PONEDJELJAK

PONEDJEJAK

10:40-11:25

13:55-14:40

Luka Miklić 6.b

UTORAK

PETAK

9:40-10:20

14:40-15:20

 Nevena Petrović 6.c

UTORAK

ČETVRTAK

12:15-13:00

12:30-13:15

Suzana Mahmutović  6.d

ČETVRTAK

ČETVRTAK

10:40-11:25

15:45-16:30

Zrinka Birt (Ivan Junger) 7.a

ČETVRTAK

SRIJEDA

9:40-10.25

14:40-15:25

Đurđica Kušec 7.b

SRIJEDA

PONEDJELJAK

8:50 - 9:30

18:10-18:30

Marina Marušić 7.c

SRIJEDA

SRIJEDA

12:20-13:05

15:45-16:30

Nikolina Mikušić 7.d

ČETVRTAK

UTORAK

10:40-11:25

14:45-15:30

Mirela Molnar 8.a

SRIJEDA

SRIJEDA

10:40-11:25

15:45-16:30

Josipa Perčec Jurčić 8.b

PONEDJELJAK

PONEDJELJAK

9:40-10:25

14:45-15:30

Ivana Devčić (Iva Štrkalj)

8.c

PONEDJELJAK

PONEDJELJAK

11:30-12:15

14:45-15:30

Nikolina Brajković Draguljić 8.d

PETAK

PETAK

13:10-13.55

14:45-15:30

 

 

 

RASPORED INFORMACIJA - RAZREDNA NASTAVA

(matična škola)

 

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Marija Kapelac 2.a

ČETVRTAK, 4. sat

16:10-17:00

Mirjana Tišljarec 2.b PONEDJELJAK, 3. sat

9:50-10:35

15:25-16:05

Željka Jagodić 3.a PETAK, 2.sat

8:50-9:35

14:20-15:05

Andreja Mrazović 3.b UTORAK, 5. sat

11:30-12:15

17:00-17:45

Zorica Kučan Vrlac (Vlatka Rešček) 4.a PONEDJELJAK, 2. sat

8:50-9:35

14:20-15:00

Anita Mikulandra 4.b ČETVRTAK, 3. sat

9:50 -10:35

15:25-16:05

Antonija Trgovac 1.a PONEDJELJAK, 4. sat (PRIJEPODNE) / 3.sat (POSLIJEPODNE)

10:40-11:25

15:25-16:05

Mirela Kojić 1.b PONEDJELJAK

10:40-11:25

16.05-16:55

 




preskoči na navigaciju